Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto je moment, keď žena definitívne stratí záujem o svojho partnera

reklama:
Toto je moment, keď žena definitívne stratí záujem o svojho partnera
Toto je moment, keď žena definitívne stratí záujem o svojho partnera Foto: www.gettyimages.com

Ženy bývajú obvykle veľmi trpezlivé a mnohokrát tolerujú mnoho výhovoriek, ospravedlnení a príbehov, ktorými sa muži snažia zakryť svoje chyby. Keď sa ženy zamilujú, môže sa stať, že si svojho partnera idealizujú. Akonáhle majú niekoho, na koho sa upnú a predstavujú si s ním budúcnosť, ich trpezlivosť je naozaj svätá. Ale verte tomu, že aj v týchto prípadoch môže prísť moment, keď ženám trpezlivosť dôjde.

Zamilovanosť je krásna vec. Pozná to snáď každá z nás – stretnete niekoho nového a úplne mu prepadnete. Chcete s ním tráviť každú voľnú chvíľu, zakaždým sa naň tešíte a nemôžete sa ho nabažiť. Je prirodzené, že táto počiatočná zamilovanosť po nejakej dobe opadne, ale to vôbec nevadí. Neskôr nastáva fáza dlhodobého vzťahu, o ktorý sa ale treba neustále starať. Akonáhle žena nájde niekoho, kto jej stojí za snahu a starostlivosť, rozhodne sa ho len tak nevzdá. Aj napriek tomu ale môže prísť moment, keď žena stratí svoju nekonečnú trpezlivosť a nastane definitívny bod zlomu.

Muži využívajú ženy so srdcom na pravom mieste

Patríte medzi ženy so srdcom na pravom mieste? Tieto ženy sú veľmi súcitné a nikdy nad nikým nezlomí palicu. Sú tými, ktoré majú schopnosť poradiť, poskytovať správnu podporu a lásku. Keď sa také ženy zamilujú, túžia vidieť v mužovi len jeho pozitívne stránky a bohužiaľ pre nich si ho idealizujú. Mal nejaké problémy v minulosti? Ľudia sa menia, tak prečo by nemohol aj on. Podvádzal svoju bývalú partnerku? Vás rozhodne nepodvedie, prečo by to robil? Sľuboval, že niečo urobí, že niekam dorazí, ale boli to len prázdne slová? Niečo mu do toho najskôr zasiahlo, to sa môže stať. Nájdete sa v týchto odpovediach? Pravdepodobne patríte medzi ženy so srdcom na pravom mieste, ktoré sú veľmi trpezlivé. Zároveň ale patríte medzi tie, ktoré môžu byť tak trochu naivné. Muži vás často sklamú, a to aj opakovane. Avšak túžba vidieť v nich dobré stránky a dúfať, že sa situácia zlepší je silnejšia, než prípadné sklamanie.

Aj bezpodmienečná tolerancia má svoje hranice

Ženy so srdcom na pravom mieste sú tie, ktoré svojho partnera milujú úplne bezpodmienečne. Vždy v ňom vidia jeho dobré stránky a to, čo je pre nich dôležité. Taká žena dáva svojmu partnerovi opakovane mnoho šancí. A práve v momente, keď si to muž uvedomí, začne to využívať. Začne si myslieť, že jeho správanie bude neustále premiešané a tolerované. Každá trpezlivosť má ale svoje hranice. Hoci žena najprv pôsobí tak, že vždy všetko odpustí, nebude tomu tak večne.

Moment, kedy žena definitívne stráca záujem

Poznáte príslovie „tak dlho sa chodí s džbánom pre vodu, až sa ucho odtrhne”? Tak presne to perfektne sedí k tejto situácii. Muži zvyknutí na to, že im bude vždy odpustené, skrátka budú skúšať koľko toho ich partnerka vydrží. Aj keď ženy so srdcom na pravom mieste dokážu odpustiť opakovane, príde čas, kedy už toho bude až až. Ich nezlomná viera bude nakoniec narušená. Dôvera, ktorá bola predtým úplne bezhraničná, bude preč. A osoba zodpovedná za tento koniec je tá, ktorá nepretržite testovala trpezlivosť ženy so srdcom na dobrom mieste. Moment uvedomenia je momentom, keď taká žena definitívne stráca záujem o svojho partnera.

Zdroj: www.svetzeny.cz

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami zo Zivotsdetmi.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Monika Rybárová
Autor Dátum 7. novembra 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.