Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto je 5 vecí, ktoré vám narúšajú energiu! Radšej ich nenoste

reklama:
Toto je 5 vecí, ktoré vám narúšajú energiu! Radšej ich nenoste
Toto je 5 vecí, ktoré vám narúšajú energiu! Radšej ich nenoste Foto: www.freepik.com

Radšej sa ich vo svojom šatníku zbavte čo najskôr

Garderoba nie je iba súčasťou image. Dodáva nám sebaistotu, pomáha k úspechu, umožňuje vyhnúť sa mnohým nepríjemnostiam. Existuje viac povier vzťahujúcich sa k oblečeniu. Hodiť sa môžu každému. Už často sa totiž ukázalo, že na nich niečo je. Šatník drvivej väčšiny ľudí sa skladá z mnohých vecí. Niekedy narastie do takých rozmerov, že je nielen nemožné nájsť všetko, čo práve potrebujeme, ale vôbec sa zorientovať v tom, čo by sme si mali nechať as čím sa bez ľútosti rozlúčiť. Aby ste k sebe nepriťahovali negativitu, určite sa zbavte veci nabitých zápornou energiou. Ktoré sú to?

Veci po niekom cudzom

Veľmi veľa povier je spojené so súčasťami šatníka niekoho iného, ktoré prešli k vám. Vôbec najdôležitejšia je pritom skutočnosť, že odev doslova prečíta emócie z tela svojho majiteľa a ukladá ich. A samozrejme potom prenáša ďalej. Je preto lepšie zbaviť sa vecí, ktorých predchádzajúci osud vám nie je známy. Vyhnete sa tak riziku porušenia svojho biopoľa a narušenia energie. Keď človek také oblečenie nosí, stáva sa veľmi často obeťou najrôznejších drobných nepríjemností, trpkých nedorozumení a nakoniec aj veľké smoly a trebárs aj choroby.

Oblečenie a doplnky po niekom, kto zomrel

Rada všetkých senzibilov znie: spáliť. Toto oblečenie nemôže človeku, ktorý sa rozhodol ho donosiť, priniesť ani šťastie, ani radosť. Naopak ho očakávajú rodinné spory, strata zamestnania, zdravia a iné nepríjemnosti.

Pokiaľ ide o rodinné šperky, je nevyhnutné ich «očistiť» pomocou svätenej alebo pramenitej vody a prednášať nad nimi modlitby. Požiadajte ich, aby vám neprinášali zlo a nešťastie, pretože ste proti ich minulému majiteľovi nezamýšľali ani nepodnikli nič zlé.

Veci, ktoré vás spájajú s negatívnymi spomienkami

Život každého z nás je naplnený vzletmi aj pádmi. Ak ste zaznamenali podivnú zákonitosť – totiž že nepríjemnosti vás stretávajú v určitom oblečení, zbavte sa ho. Podľa tvrdenia senzibilov dokáže odev veľmi ľahko nasať ľudské emócie a pri novom oblečení potom znovu vo svojom nositeľovi prebúdzať hnev či radosť…

Keď sa chcete rozžehnať s minulosťou, spáľte doslova všetky mosty, bez obzerania a bez ľútosti. Cennú skúsenosť má zmysel zažiť len raz – a samozrejme si zapamätať poučenie, ktoré nám tým Osud pripravil. Nechcete ale predsa ustavične spomínať na nejaký svoj malér pri pohľade na blúzku, šaty alebo šál.

Obuv inej veľkosti, nevhodnú pre vašu nohu

Číňania sú presvedčení, že zdravie začína od nôh, presnejšie od chodidiel. Podľa tohto presvedčenia zachovať si mladosť a dosiahnuť vysoký vek môžete iba v pohodlnej obuvi – takej, ktorú ste si zaobstarali sami pre seba. Veľkosť, výška, farba, šírka, vzor – to všetko má pri topánkach svoj význam. Než sa teda poženiete pre nejaký ten módny model, než siahnete po pre vás nevhodných topánkach, skúste si predstaviť, ako nepekne budete vyzerať v nepohodlných topánkach s bolesťou pokazenou tvárou. Ako ladná asi bude vaša chôdza? Akú v nich budete mať náladu?

Farebná škála

Pokiaľ vašu garderóbu predstavujú v prevažnej väčšine kúsky achromatických farieb (čierna, šedá, biela), mali by ste ju trochu oživiť aj inými farbami. Každá farba má svoje poslanie a v určitých životných etapách človeku pomáha.

Nebojte sa meniť, vytrhnúť sa zo všednosti a obdariť svet svojou krásou a žiarivými farbami. Pokiaľ sa utápate v šedi a nevýrazných tónoch, znevýrazňujete svoju osobnosť, ako by ste sami seba zmazávali. Meníte sa na pána Celofána z muzikálu Chicago.

Voľba oblečenia je zodpovedným krokom, ktorý môže podporiť cestu za snom aj pomôcť k zdraviu, šťastiu a blahobytu. Snažte sa byť v každom kuse svojho odevu ako „v druhej koži“. Neobliekajte nič, čo sa nehodí k vášmu duchu a štýlu.

Zdroj: astroplus.cz

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami zo Zivotsdetmi.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Monika Rybárová
Autor Dátum 15. apríla 2024

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.